Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye

1093 Budapest, Zsil u. 3–5.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok

  • részvétel a hazai és nemzetközi támogatásokból megvalósuló projektek előkészítésében, benyújtásában és megvalósításában;
  • a pályázatokhoz kapcsolódó dokumentációk előkészítése, nyilvántartása, teljes körű ügyintézése;
  • adminisztratív dokumentációs feladatok ellátása a pályázatok beszámolóihoz és nyilvántartásához, adatszolgáltatások elkészítése;
  • projektekhez kapcsolódó beszerzési eljárások előkészítése és lebonyolítása;
  • kifizetési kérelmek előkészítése, benyújtása, kapcsolódó adatbázisok és nyilvántartások kezelése;
  • utazások szervezésének támogatása;
  • kommunikáció és kapcsolattartás pályázati kérdésekben hazai és nemzetközi pályázati intézményrendszerekkel, illetékes hatóságokkal, közreműködő hazai és nemzetközi partnerekkel.

Elvárások

  • BSc/BA diploma;
  • legalább B1-es szintű (középhaladó-alapfokú) angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • 1–5 éves szakmai tapasztalat;
  • projektmenedzsment-eszközök gyakorlati ismerete;
  • felhasználói szintű MS Office (ezen belül erős Excel, Word) ismeret.

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat pályázatírás, projektmenedzsment, projektek pénzügyi elszámolása területén;
  • EPTK-felület ismerete;
  • B2-es szintű (haladó-középfokú) angol nyelvtudás;
  • gazdasági, pénzügyi területen végzett tevékenység vagy végzettség.

Elvárt kompetenciák

  • pontosság, precizitás;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • önállóság;
  • kiváló együttműködési készség;
  • kiváló problémamegoldó készség;
  • kiváló szervezői és kommunikációs készség;
  • projektek átlátásának és nyomon követésének képessége.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség állami tulajdonú társaságnál;
  • biztos, korrekt jövedelem;
  • együttműködő és támogató munkakörnyezet;
  • home office lehetőség.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél a pozíció és bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthetőségének időpontja

A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.

Elektronikus úton a karrier@aki.gov.hu e-mail-címen keresztül.