Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő, határozott időre szóló: 2021. június 1-től 2023. augusztus 31-ig

A munkavégzés helye

1093 Budapest, Zsil u. 3–5.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok

  • a Piaci Árinformációs Rendszerben (PÁIR) a hús (sertés, szarvasmarha, juh) termékpálya adatbázis-kezelési feladatainak ellátása, kapcsolattartás az adatszolgáltatókkal;
  • a kéthetente megjelenő Élő állat és hús c. Agrárpiaci Jelentés elkészítésében való közreműködés.

Elvárások

  • szakirányú BSc/BA diploma (agrár, élelmiszeripari és/vagy gazdasági szak);
  • felhasználói szintű MS Office (ezen belül erős Excel, Word) ismeret;
  • B2-es szintű (haladó-középfokú) angol nyelvtudás;
  • szakmai tapasztalat nem elvárás (ugyanakkor előnyt jelent), pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előnyt jelent

  • a pályázónak két (vagy több) egymást szakmailag kiegészítő jellegű oklevele (diplomája) van;
  • adatbázisok kezelésében szerzett gyakorlat;
  • húspiaci ismeretek, a témához kapcsolódó szakdolgozat/diplomamunka;
  • TDK-dolgozat vagy legalább egy jelentősebb (hazai vagy külföldi folyóiratban) megjelent publikáció.

Elvárt kompetenciák

  • pontosság, precizitás;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • jó elemző- és íráskészség;
  • önállóság;
  • jó/kiváló együttműködési készség;
  • jó/kiváló problémamegoldó készség;
  • jó/kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • biztos, korrekt jövedelem;
  • együttműködő és támogató munkakörnyezet;
  • home office lehetőség.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok

  • részletes szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél a bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthetőségének időpontja

A munkakör 2021. június 1-től tölthető be.

Elektronikus úton a karrier@aki.gov.hu e-mail-címen keresztül.