Foglalkoztatás jellege

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye

1093 Budapest, Zsil u. 3–5.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok

  • szakpolitikai hatásvizsgálatok matematikai/közgazdaságtani modellekkel;
  • modellek karbantartása, futtatása, hosszabb távon továbbfejlesztése;
  • részvétel nemzetközi hatásvizsgálati modellezői együttműködésekben;
  • adatbázisok karbantartása, komplex lekérdezések írása.

Elvárások

  • közgazdász/matematikus MSc-diploma;
  • legalább B2 szintű (haladó-középfokú) angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Python és/vagy C++ programnyelv(ek) ismerete;
  • jártasság a PostgreSQL adatbázis-kezelő rendszer használatában;
  • R, SPSS, Stata statisztikai elemző szoftverek közül legalább egy ismerete.

Előnyt jelent

  • C1 szintű angol nyelvtudás és/vagy egyéb nyelv ismerete.

Elvárt kompetenciák

  • pontosság, precizitás;
  • önállóság;
  • rendszerszintű gondolkodás;
  • fejlett elemző- és íráskészség;
  • jó/kiváló együttműködési készség;
  • jó/kiváló problémamegoldó képesség;
  • jó/kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség állami tulajdonú társaságnál;
  • biztos, korrekt jövedelem;
  • együttműködő és támogató környezet;
  • tudományos és szakmai előmenetel támogatása.

A jelentkezéshez benyújtandó iratok

  • részletes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél a pozíció- és bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthetőségének időpontja

A munkakör a döntést követően azonnal betölthető.

Elektronikus úton a karrier@aki.gov.hu e-mail-címen keresztül.